İstanbul Kandil Lokması | Hayır Lokması | Lokmacı 
0553 862 96 95 Avrupa Yakası : Namık Kemal Cad. No: 39 Merter/İstanbul Telefon : 0 506 101 11 11 info@istanbullokmaci.com    

İstanbul’da Kandil Lokması


Kandiller de Sizin Adınıza Hayır Lokması Dağıtıyoruz

Hayır işlerinin vazgeçilmez tatlılarından biri olan Lokma Tatlısı, maliyeti az olması ve kolay elde edilebilir olması nedeniyle en gözde tatlılardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Çeşitli nedenlerden dolayı işlemeniz gereken hayır işlerinde sizler için lokma tatlısı hizmeti vererek, üzerinizde ki yükü büyük ölçüde azaltıyoruz. Özellikle kandiller de sevdiklerimizin hayrına lokma dağıttırmak adetlerimizdendir. Sizler de hayır duaları almak için hayır lokması döktürmek isterseniz İstanbul Lokmacısı olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Kandil de Lokma Döken Firmalar

Kandil Akşamları Hayır Lokması Dökülür.

İslam'da Mevlid kandili,Regaip Kandili, Miraç Kandili, Berat Kandili ve Kadir Gecesi olmak üzere beş tane kandil vardır. Tüm bu kandillerde büyük sevap almak için insanlar İstanbul'da cami çıkışlarında ve caddelerde gün boyu lokma dağıttırırlar. Hem geçmişlerinin ruhuna fatihalar yollamak adına hemde dualar almak adına dağıtılan lokmalar hayır sahipleri adına yapılmaktadır. Kandiller de lokma döktürmek için bize ulaşınız.

Arabayla Lokma Dağıtan Firmalar Hayır Lokması

Lokma tatlısının birçok şeklini görmek mümkündür. Ancak genel olarak lokma tatlısı denildiği zaman akla yuvarlak şekle sahip olan bir tatlı gelmektedir. Bu tatlının kökeni Osmanlı zamanlarına kadar dayanmaktır. Zaten hayır için dağıtılan lokma tatlısı geleneği toplumumuzun birçok kesiminde yaygın bir şekilde görülmektedir. Özel günleriniz için Lokma tatlısı döktürmek istediğiniz zamanlarda sizlere profesyonel bir hizmet ile bu ihtiyacınızı karşılıyoruz. Deneyimli ve bu işe yıllarını vermiş ustalarımızın sizler için özenle hazırladığı lokma tatlılarını kendi imalathanemizden adresinize kadar getiriyoruz.

Lokma Tatlısı Döktürme Fiyatları

Ustalarımızın yılların deneyimi ve tecrübesi ile hazırlamış olduğu lokma tatlılarını, makinelerimiz aracılığıyla hem daha hızlı hem de daha lezzetli bir şekilde elde ediyoruz. Bu makineler sayesinde kalıplarda genel olarak aynı oluyor ve lokma tatlılarınız harika bir görüntü elde ediyor. Bu mükemmel görünümde sunumun daha güzel olması ve misafirlerinizin söz konusu tatlıları memnuniyet ile yemesine olanak sağlıyor. Öte yandan lokma tatlısının maliyetinin fazla olmaması da, bütçenizin büyük ölçüde zorlanmamasına olanak sağlıyor.

Cenaze İçin Lokma Döktürme Fiyatları

Düğünleriniz, cenazeleriniz, kermesleriniz, kutlamalarınız, sünnet törenleriniz, iş yeri açılışlarınız ve buna benzer birçok önemli günlerinizde hayır adı altından lokma tatlısı dağıttırmak istediğiniz zamanlarda profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız iletişime geçmeniz yeterli. Bütçenizin zorlanmamasını ve sunumu kolay bir şekilde yapabilmek istiyorsanız sizler için lokma tatlısının birebir olduğunu söyleyebiliriz. Lokma tatlısı fiyat listesi kısmından bütçenize uygun olan tatlı için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sevinçli ve kederli günlerinizde lokma döküyoruz. Cenaze de lokma dağıttırmak için bizi arayınız.


© 2010-2021 İSTANBUL LOKMA. All Rights Reserved.
Telefonla İletişim