Lokma Tatlısı, Lokma Tatlısı Fiyatları, İstanbul Kandil Lokması, Lokma Tatlısı Fiyat 
0553 241 40 67 info@istanbullokmaci.com    

İstanbul’da Kandil Lokması


Hayır işlerinin vazgeçilmez tatlılarından biri olan Lokma Tatlısı, maliyeti az olması ve kolay elde edilebilir olması nedeniyle en gözde tatlılardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Çeşitli nedenlerden dolayı işlemeniz gereken hayır işlerinde sizler için lokma tatlısı hizmeti vererek, üzerinizde ki yükü büyük ölçüde azaltıyoruz.

Lokma tatlısının birçok şeklini görmek mümkündür. Ancak genel olarak lokma tatlısı denildiği zaman akla yuvarlak şekle sahip olan bir tatlı gelmektedir. Bu tatlının kökeni Osmanlı zamanlarına kadar dayanmaktır. Zaten hayır için dağıtılan lokma tatlısı geleneği toplumumuzun birçok kesiminde yaygın bir şekilde görülmektedir. Özel günleriniz için Lokma tatlısı döktürmek istediğiniz zamanlarda sizlere profesyonel bir hizmet ile bu ihtiyacınızı karşılıyoruz. Deneyimli ve bu işe yıllarını vermiş ustalarımızın sizler için özenle hazırladığı lokma tatlılarını kendi imalathanemizden adresinize kadar getiriyoruz.

Ustalarımızın yılların deneyimi ve tecrübesi ile hazırlamış olduğu lokma tatlılarını, makinelerimiz aracılığıyla hem daha hızlı hem de daha lezzetli bir şekilde elde ediyoruz. Bu makineler sayesinde kalıplarda genel olarak aynı oluyor ve lokma tatlılarınız harika bir görüntü elde ediyor. Bu mükemmel görünümde sunumun daha güzel olması ve misafirlerinizin söz konusu tatlıları memnuniyet ile yemesine olanak sağlıyor. Öte yandan lokma tatlısının maliyetinin fazla olmaması da, bütçenizin büyük ölçüde zorlanmamasına olanak sağlıyor.

Düğünleriniz, cenazeleriniz, kermesleriniz, kutlamalarınız, sünnet törenleriniz, iş yeri açılışlarınız ve buna benzer birçok önemli günlerinizde hayır adı altından lokma tatlısı dağıttırmak istediğiniz zamanlarda profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız iletişime geçmeniz yeterli. Bütçenizin zorlanmamasını ve sunumu kolay bir şekilde yapabilmek istiyorsanız sizler için lokma tatlısının birebir olduğunu söyleyebiliriz. Lokma tatlısı fiyat listesi kısmından bütçenize uygun olan tatlı için bizimle iletişim kurabilirsiniz.


© 2010 İSTANBUL LOKMA. All Rights Reserved.