Cenaze Lokma Dağıtımı, Cenaze Törenlerinde Lokma Dağıtımı 
0553 241 40 67 info@istanbullokmaci.com    

Cenaze Törenlerinde Lokma Tatlısı


Toplumumuzun geçmişten gelen adetlerine bakıldığına ve dinimizin toplumumuza kattığı değerler incelendiğinde, ülkemizde cenaze törenlerinin büyük bir önem taşıdığını görebiliriz. Bir ailede cenaze olduğu zamanlarda ölen kişinin hayrına birçok sevap işlenir ve özellikle de arkasından lokma tatlısı dağıtılır. Bu nedenle lokma tatlısının birçok anlam barındırdığını ve birçok hayır işine vesile olduğunu söylememiz mümkündür. Sizde bir cenazeniz olduğu zaman lokma tatlısı dağıtarak ölen kişi için hayır işlemek istiyorsanız profesyonel bir hizmet almak işlerinizi son derece kolaylaştıracaktır.  

Kendi imalathanemizde, özel kalıplarımızla, bu iş için uygun makinelerimizle ve bu işe hayatını adamış ustalarımızla cenaze törenlerinde lokma dağıtmak isteyen müşterilerimize profesyonel hizmet sağlıyoruz. Tatlılarımızı yaparken sağlığa zararlı herhangi bir hamur ya da şeker türü kullanmıyor, bunun aksine sağlık bakanlığından onaylı ve tüketilmesinde bir sakınca olmayan gıda maddeleri kullanıyoruz. Sipariş verdiğiniz zaman sizi yormak yerine siparişlerinizi kapınıza kadar getiriyoruz. Bunların yanı sıra sunumunuzun alımlı gözükebilmesi açısından tatlılarımızı neredeyse aynı boyut ve aynı şekillerde çıkarıyoruz. Sizler için hem sağlıklı hem de kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunuyor ve bunu yaparken tamamen müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz. Memnun olmadığınız bir durum söz konusu olursa hemen müdahale ediyor ve mağdur olmamanız adına her türlü kolaylığı sağlıyoruz. İşimizi severek yapıyor, bunu yaparken de sizlerden herhangi bir karşılık beklemiyoruz.

Cenaze törenlerinize özel lokma dağıtımı yaptırmak isterseniz siz değerli müşterilerimize daima kapımız açık. Bu sektördeki tecrübemizi ve yeteneklerimizi daima sizler için kullanıyoruz ve sadece cenaze törenleri için değil, diğer özel günlerinizde de sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Tatlı konusunda profesyonel hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz irtibat numaraları ve adreslerimizden bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.


© 2010 İSTANBUL LOKMA. All Rights Reserved.